Názory klientů

U firmy Green Lions a.s. si naše SVJ nechává nově vést účetnictví a musím poděkovat za rychlou komunikaci a vyřešení všech našich dosavadních problémů. Vřele doporučuji!
Autor: Ing. Kateřina Dvořáková
 
Pro potřeby Vaší účasti ve výběrových řízeních potvrzujeme, že firma Green Lions a.s. zajišťuje pro náš dům Pod Parukářkou 2763/6, Praha 3 od roku 2002 správu nemovitosti a provádění úklidových, údržbových a opravářských prací. Provádění uvedených služeb hodnotíme jako profesionální a nemáme vážnější námitky. Oceňujeme komunikativnost jednotlivých pracovníků Vaší firmy nejen vůči výboru SVJ, ale i ve vztahu k jednotlivým, vlastníkům naší nemovitosti.
Autor: Jitka Komanová
 
Potvrzujeme, že firma Green lions zajišťuje pro náš dům Jeseninova 52, Praha 3 od roku 2002 správu nepovitosti, vedení účetnictví a provádění úklidových prací. Provádění uvedených služeb je na profesionální úrovni a nemáme k jejich kvalitě a včasnosti výhrady. Proto firmu Green Lions můžeme doporučit i ostatním vlastníkům nebo Společenství vlastníků.
Autor: RNDr. Ivo Semrád

Průzkum spokojenosti našich klientů

V měsíci únor až březen 2015 proběhl průzkum spokojenosti mezi našimi klienty. Velice si vážíme názorů a zpětné vazby od našich klientů a rádi bychom se s Vámi o část výsledků podělili.

Potěšilo nás, že 47 % předsedů BD a SVJ, kteří nám odpověděli v průzkumu, se o nás poprvé dozvěděli na základě doporučení od svých známých jak v profesním, tak osobním životě. Doporučení je nejlepší vizitka a jsme rádi, že se nám daří budovat takovéto vztahy s našimi klienty.

Celý průzkum se skládal z několika částí, v nichž jsme se dotazovali na vnímanou kvalitu jednotlivých poskytovaných služeb.  Osobní přístup našich pracovníků je podle výsledků průzkumu důležitým aspektem při správě domu, jsme proto rádi, že až na výjimky hodnotíte náš přístup k řešení problémů kladně a pozitivně.  Osobní přístup budeme dále prohlubovat, protože se ukázal jako klíčový pro důvěru našich klientů a to na každé úrovni jednotlivé služby od přístupu technika, přes osobní přístup účetní až po vztah pracovníků úklidu.

V závěru průzkumu jsme nechali našim klientům prostor pro vyjádření názorů a postřehů, zde jsou vybrané z nich:

„Služby GL jsou na vysoké úrovni; důležité je, že si GL vybudovalo naší důvěru.“

„Spravujete náš dům relativně krátkou dobu, od poloviny loňského roku, takže nemůžu posoudit naprosto všechno, ale zatím si rozhodně nemůžeme stěžovat.“

Díky průzkumu spokojenosti jsme také našli oblasti působení, ve kterých bychom se chtěli zlepšit, jedná se hlavně o efektivnější komunikaci s klienty. Právě v těchto chvílích připravujeme například nastavení efektivnějších pravidel pro komunikaci mezi našimi pracovníky a Vámi, našimi klienty, při naléhavých situacích, jako je například havárie nebo akutní údržbářské práce v domě.