Projekt Modrozelená úsporám

Rádi byste ušetřili a nevíte kde a jakým způsobem, poradíme Vám. V rámci naší služby Modrozelená úsporám Vám poskytneme komplexní energetické poradenství, které je určené nejen firmám, celým objektům, ale i domácnostem. Na základě provedené analýzy zjistíme, které energetické úspory můžete uplatnit. Pomocí, byť i drobných opatření, jsme schopni snížit Vaše náklady na energiích. Tento servis je založen na dlouhodobé práci, kdy neustále sledujeme energetický trh, chování jednotlivých dodavatelů a informujeme klienty o dalších a nových možnostech, jak snížit výdaje za energie. Mezi tato úsporná opatření patře zejména:

-          Optimalizace dodavatele a jeho porovnání nabídek na trhu;

-          Kontrola a výběr správné distribuční sazby;

-          Snížení spotřeby vody;

-          Snížení spotřeby elektrické energie.

Energetický regulační úřad eviduje cca 585 licencí pro obchod s energiemi a vyznat se v takto rozsáhlé nabídce může být docela složité. Nicméně porovnání nabídek na trhu a optimalizaci můžeme provést za Vás využitím specializovaného softwaru, který vždy obsahuje nejnovější ceníky a dokáže v nich na základě zadaných parametrů najít toho nejvýhodnějšího dodavatele elektřiny nebo plynu. V případě velkoodběratelů jsme schopni zajistit i individuální nabídky.

Distribuční sazba určuje podmínky a ceny dodávky elektrické energie. Jednotlivé sazby se liší podle typu odběratele a jeho způsobu využívání elektřiny, a proto volba správné distribuční sazby může znatelně snížit celkové náklady na energii.

Dalším drobným opatřením jak snížit náklady je instalace šetřičů vody, díky kterým můžete ušetřit 20-70 % nákladů na vodu a energie určených k jejímu ohřevu.

V neposlední řadě je zde úspora na spotřebě elektrické energie. Jednou z možností je výměna klasických žárovek za LED světelné zdroje, které jsou založeny na polovodičových diodách. Touto výměnou je možné ušetřit až 70 % nákladů za osvětlení. Životnost je 30 tisíc hodin i více a díky tomu je poskytována záruka až 5 let, což bezpečně zajišťuje návratnost potřebné investice a šetří Váš čas nutný k nákupu a výměně světelných zdrojů.

Ať už se o tato úsporná opatření zajímáte jako hlava domácnosti nebo jako předseda SVJ, vždy se na nás můžete obrátit. Rádi Vám poradíme, stačí kontaktovat našeho energetického poradce skrz email info@greenlions.cz.